Forrás:sport.hir24.hu

Forrás:sport365.hu

Brazília - Németország 1-7:

Milyen meccs ez, rossz csatornát nézek?

Brazília csak ennyit tud?...két játékos hiányára ezt  nem lehet ráfogni! A magyar megyei bajnokságban nem játszanak ilyen védekezési hibákkal!

29 perc alatt öt gólt szerzett Németország a Brazília elleni elődöntőn. Kroos két perc alatt duplázott, Klose pedig vb-rekordot döntött. A házigazdák a 90. percben szerezték meg a becsületgólt.

Elődöntő, Belo Horizonte. Vezette: Rodríguez (mexikói).

Németország: Neuer - Lahm, Boateng, Hummels (Mertesacker - a szünetben), Höwedes - Khedira (Draxler, 75.), Schweinsteiger - Kroos, Özil, Müller - Klose (Schürrle, 58.).Szövetségi kapitány: Joachim Löw.

Brazília: Cesar - Maicon, Dante, Luiz, Marcelo - Gustavo, Fernandinho (Paulinho - a szünetben) - Bernard, Oscar, Hulk (Ramires - a szünetben) - Fred (Willian, 70.).Szövetségi kapitány: Luiz Felipe Scolari.

Gólszerzők: Müller (11.), Klose (23.), Kroos (24., 26.), Khedira (29.), Schürrle (69., 78.), ill. Oscar (90.).

Sárga lap: Dante (68.).

A németek szöglethez jutnak, a brazilok védelme pedig óriási hibát vét. Müllert teljesen egyedül hagyják, aki 5 méterről higgadtan bebelsőzi a labdá a kapuba. 1-0

Videó>>>>

Rekorder lett Klose!!!!! Müller hozza helyzetbe a 16-oson belül, Klose első lövését védi Ceaser, de a kipattanót már bevágja Klose, aki ezzel a vb-k történetének legerdeményesebb játékosa, megelőzte a brazil Ronaldót, hiszen már 16-szor talált be világbajnokságon. 2-0

Kroos kerül egy luft miatt helyzetbe és betalál3-0

Videó>>>>

Megint Kroos, a brazil védelem azt sem tudja mi történik. Egy kontra végén kapnak megint gólt. Romokban a hazai védelem, romokban Brazília4-0

Videó>>>>

Úgy játszanak a német támadók a brazil védőkkel, mint macska az egérrel. Egy kis 16-oson belül történő adogatás után Khedira áll üresen, és ő is betalál. Mészárlás. 5-0

Videó>>>>

Látjuk, de nem hisszük el. A házigazda 29 perc alatt öt gólt kapott a németektől. Az eredmény kialakulásához két dolgot tudunk hozzátenni: a németek nem akartak leállni, a brazilok védelme pedig totálisan romokban volt. A németek úgy játszottak a házigazdával, mint cica az egérrel. Neymar sérülése és Thiago Silva hiánya jelentene ennyit? Nem hinnénk. Ettől persze még senki sem tudja hogy történhetett ez. Klose rekordjáról mindenképp emlékezzünk meg: megszerezte 16. vb-találatát, így a világbajnokságok történetének legeredményesebb játékosa lett. Az 5-0-s állás kialakulása óta egy-két kósza brazil kontrát és próbálkozást láthattunk, de szegény braziloknak semmi sem jön be, a németek pedig érthetően nem erőlködnek már. Tartogatni kell az erejüket a döntőre...

...Brazíl helyzetek, de gól nincs....

Lejön Klose, a vb-rekordernek jár a taps. Schürrle érkezik a helyére.

Megvan a hatodik. A csereként beállt Schürrle kap egy beadást Lahmtól, majd öt méterről Müllert megelőzve bevágja a labdát. 6-0

Videó>>>>

Megint a csere villan, Schürrle kap egy labdát a 16-oson belül, David Luiz talán nem veszi komolyan, legalábbis nem követi rendesen, a német csatát pedig köszöni szépen és beveri a labdát a léc alá. 7-0

Videó>>>>

MEGVAN A BECSÜLETGÓL!!! Egyedül már csak Oscar tör kapura, ő viszont nagyszerű indítást kap, a 16-oson belül egy csel után meg is szerzi a brazilok becsületgólját. 7-1

Videó>>>>

Teljes Brazíl elkeseredés, a szúrkolók sem ezt várták.....lehet ebből még egy harmadik hely...Hollandiával szemben biztos nem...még egy súlyos vereség?....

Forrás:kisalfold.hu, sportgeza.hu