Tabella

A csoportok végeredményei

A nyolcaddöntők

A mérkőzések időrendben

Negyeddöntő

Döntők

A Csoport:

B Csoport

C Csoport

D Csoport

E Csoport

F Csoport

G Csoport

H Csoport

A góllövő lista>>>>

1 James Rodríguez 6
2 Thomas Müller 5
3 Neymar 4
3 Lionel Messi 4
3 Robin van Persie 4
4 Arjen Robben 3
4 André Schürrle 3
4 Karim Benzema 3
4 Enner Valencia 3
4 Xherdan Shaqiri 3
5 Toni Kroos 2
5 Miroslav Klose 2

Forrás:sport.hir24.hu

Forrás:sport365.hu

Szavazás
Ki lesz a világbajnok?
Brazilia
Spanyolország
Argentina
Egyéb
A mérkőzések időrendben:

  június 12.:
A csoport: Brazília-Horvátország, Sao Paulo 22.00
  június 13.:
A csoport: Mexikó-Kamerun, Natal 18.00
B csoport: Spanyolország-Hollandia, Salvador 21.00
  június 14.:
B csoport: Chile-Ausztrália, Cuiabá 0.00
C csoport: Kolumbia-Görögország, Belo Horizonte 18.00
D csoport: Uruguay-Costa Rica, Fortaleza 21.00
  június 15.:
D csoport: Anglia-Olaszország, Manaus 0.00
C csoport: Elefántcsontpart-Japán, Recife 3.00
E csoport: Svájc-Ecuador, Brazíliaváros 18.00
E csoport: Franciaország-Honduras, Porto Alegre 21.00
   június 16.:
F csoport: Argentína – Bosznia-Hercegovina, Rio de Janeiro 0.00
G csoport: Németország-Portugália, Salvador 18.00
F csoport: Irán-Nigéria, Curitiba 21.00
június 17.:
G csoport: Ghána-Egyesült Államok, Natal 0.00
H csoport: Belgium-Algéria, Belo Horizonte 18.00
A csoport: Brazília-Mexikó, Fortaleza 21.00
   június 18.:
H csoport: Oroszország-Koreai Köztársaság, Cuiabá 0.00
B csoport: Ausztrália-Hollandia, Porto Alegre 18.00
B csoport: Spanyolország-Chile, Rio de Janeiro 21.00
    június 19.:
A csoport: Kamerun-Horvátország, Manaus 0.00
C csoport: Kolumbia-Elefántcsontpart, Brazíliaváros 18.00
D csoport: Uruguay-Anglia, Sao Paulo 21.00
   június 20.:
C csoport: Japán-Görögország, Natal 0.00
D csoport: Olaszország-Costa Rica, Recife 18.00
E csoport: Svájc-Franciaország, Salvador 21.00
  június 21.:
E csoport: Honduras-Ecuador, Curitiba 0.00
F csoport: Argentína-Irán, Belo Horizonte 18.00
G csoport: Németország-Ghána, Fortaleza 21.00
 június 22.:
F csoport: Nigéria – Bosznia-Hercegovina, Cuiabá 0.00
H csoport: Belgium-Oroszország, Rio de Janeiro 18.00
H csoport: Koreai Köztársaság-Algéria, Porto Alegre 21.00
  június 23.:
G csoport: Egyesült Államok-Portugália, Manaus 0.00
B csoport: Ausztrália-Spanyolország, Curitiba 18.00
B csoport: Hollandia-Chile, Sao Paulo 18.00
A csoport: Kamerun-Brazília, Brazíliaváros 22.00
A csoport: Horvátország-Mexikó, Recife 22.00
 június 24.:
D csoport: Olaszország-Uruguay, Natal 18.00
D csoport: Costa Rica-Anglia, Belo Horizonte 18.00
C csoport: Japán-Kolumbia, Cuiabá 22.00
C csoport: Görögország-Elefántcsontpart, Fortaleza 22.00
  június 25.:
F csoport: Nigéria-Argentína, Porto Alegre 18.00
F csoport: Bosznia-Hercegovina – Irán, Salvador 18.00
E csoport: Honduras-Svájc, Manaus 22.00
E csoport: Ecuador-Franciaország, Rio de Janeiro 22.00
  június 26.:
G csoport: Egyesült Államok-Németország, Recife 18.00
G csoport: Portugália-Ghána, Brazíliaváros 18.00
H csoport: Koreai Köztársaság-Belgium, Sao Paulo 22.00
H csoport: Algéria-Oroszország, Curitiba 22.00

nyolcaddöntő:
  június 28.:
1.: A1-B2, Belo Horizonte 18.00          Brazília - Chile   1-1 3-2
2.: C1-D2, Rio de Janeiro 22.00          Kolumbia -  Uruguay  2-0
   június 29.:
3.: B1-A2, Fortaleza 18.00                 Hollandia -   Mexikó  2-1
4.: D1-C2, Recife 22.00                      Costa Rica - Görögország  1-1 5-4
  június 30.:
5.: E1-F2, Brazíliaváros 18.00              Franciaország -  Nigéria  2-0
6.: G1-H2, Porto Alegre 22.00             Németország Algéria  0-0 h 2-1
 július 1.:
7.: F1-E2, Sao Paulo 18.00                Argentína - Svájc 0-0 h 1-0
8.: H1-G2, Salvador 22.00                  Belgium Egyesült Államok 0-0 h2-1

negyeddöntő:
   július 4.:
1.:  Rio de Janeiro 18.00  Franciaország -  Németország 0 -1                                                                                                   

2.:  Fortaleza 22.00           Brazília -  Kolumbia 2 - 1
   július 5.:
3.:  Brazíliaváros 18.00  Argentína -   Belgium 1-0
4.: 3. nyolcaddöntő győztese-4. nyolcaddöntő győztese, Salvador 22.00      Hollandia - Costa Rica

elődöntő:
  július 8.:
1. negyeddöntő győztese-2. negyeddöntő győztese, Belo Horizonte 22.00  Brazília Németország 1-7
  július 9.:
3. negyeddöntő győztese-4. negyeddöntő győztese, Sao Paulo 22.00   Hollandia -  Argentína 0-0 0-0 2-4

a 3. helyért:
  július 12.:
a két elődöntő vesztese, Brazíliaváros 22.00  Brazília -  Hollandia 0-3

döntő:
    július 13.:
a két elődöntő győztese, Rio de Janeiro 21.00  Németország -  Argentína 0-0 1-0

Forrás:vb2014.eu

Ez volt 2010-ben

focivb2014.startuzlet.hu -
Webáruház készítés a StartÜzlettel.