Forrás:sport.hir24.hu

Forrás:sport365.hu

Dél-Korea–Algéria 2-4:

Dél-Korea az első félideji szundikálás után remek meccset játszott Algériával!

A Dél-Koreát 4-2-re legyőző Algéria labdarúgó-válogatottja az első afrikai csapat, amely négy gólt szerzett egy világbajnoki mérkőzésen.

Porto Alegre, Estádio Beira-Rio, Játékvezető: Wilmar Roldán (kolumbiai)

Dél-Korea - Algéria 2-4 (0-3)

Dél-Korea: Jung - Y. Lee, Hong, Kim Y-K., Yun - Han (Ji, 78.), C-Y. Lee C-Y. (Lee K-H.. 64.) - Ki, Park (Kim S-W., 57.), Koo - Son Szövetségi kapitány: Hong-Myung Bo

Algéria: Mbolhi - Medjani, Bougherra (Belkalem, 89.), Halliche - Mandi, Brahimi (Lacen, 77.), Djabou (Ghilas, 73.), Mesbah - Feghouli, Bentaleb - Slimani Szövetségi kapitány: Vahid Halilhodžić

Gólszerző: Son (50.), Koo (72.) illetve Slimani (26.), Halliche (28.), Djabou (38.), Brahimi (62.)

Sárga lap: Y. Lee (54.), Han (69.) illetve Bougherra (67.)

Piros lap: -

26. PERC: GÓÓÓL!!!! Vezet Algéria! Slimani lépett ki a védők között, majd higgadtan a hálóba helyezett, 0-1!

Videó>>>>

28. PERC: Ott az újabb algériai gól!!! Egy szögletre mozdult ki pocsékul a dél-koreai kapus, Halliche pedig az üresen tátongó kapuba bólintott, 0-2!

Videó>>>>

38. PERC: Ott a harmadik!!! Egy előrevágott labdát szelídített meg Slimani, magára vontaa védőket majd az üreen maradt Djabou-hoz játszott, aki a kapuba gurított, 0-3!

Videó>>>>

50. PERC: Szépít Dél-Korea!!!! Son csökkentette az ázsiai együttes hátrányát: egy csellel elküldte a védőjét szotyiért, majd ballal ellőtte a kapus lábai között, 1-3!
Videó>>>>
62. PERC: GÓÓÓÓL!!! Algéria most meg tudott lódulni, Brahimi és Feghouli pedig kijátszotta az ázsiai védelmet, Brahimi lapos lökete zárta le az akciót, 1-4!
Videó>>>>
72. PERC: GÓÓÓÓL!!! Dél-Korea nem adja fel! Egy kapu előtti kavarodás végén a csereként beálló Lee tette középre a labdát, Koo pedig a kapuba belsőzött, 2-4!