5 Miroslav Klose 2

Forrás:sport.hir24.hu

Forrás:sport365.hu

Hollandia - Mexikó 2-1:

Remek meccs elé nézünk, a legjobb támadó a legjobb védekező ellen! Támadás és remek kontrák, ezt várjuk....

Egy Holland helyzet, több Mexikói....a feltőrhetetlen Mexikói védelem egy nagyot hibázott, elmaradt a büntető....talán jogos lett volna, lett viszont egy súlyos sérülés a Mexikóiaknál.

Hollandia az első félidőben tartalékolta az energiát a második félidőre...elég nagy a meleg!

Hatalmas Holland helyzet, de a kapus menteni tudott....

Hollandia rákapcsolt, megint helyzet, de a védőkben elakad a labda...

Sororzatos Holland helyzetek....

10. szöglet....1 -1....

Büntető....2-1

Nyolcaddöntő, Fortaleza, Castelao Aréna, játékvezető: Pedro Proenca (portugál).

Hollandia: Cillessen - Verhaegh (Depay), Vlaar, De Vrij, Blind - Kuyt, Wijnaldum, De Jong (Martins Indi) - Sneijder, van Persie (Huntellar), Robben. Szövetségi kapitány: Luis van Gaal.

Mexikó: Ochoa - Aguilar, Rodriguez, Marquez, Moreno (Reyes), Layun - Herrera, Salcido, Guardado - Dos Santos (Aquino), Peralta (Fernandez). Szövetségi kapitány: Miguel Herrera.

Gólszerző: Sneijder (88.), ill. Dos Santos (48.)
Sárga lap: Aguillar (69.), Guardado (93.), Marquez (93.)

Dos Santos csap le egy magasból lehulló labdára, leveszi, és 20-ról kilövi a bal alsót. 0-1

Videó>>>>

Ochoa védett hatalmasat, először volt dolga a meccsen, de rögtön mekkora. Szöglet után kellett fognia hatalmasat a mexikóinak - De Vrij lőtt egészen közelről, Ochoa csak belekapni tudott, de inkább csak eltalálták, róla kapufára, majd kifelé pattant a lövés.

Videó>>>>

Góllá érett a holland fölény: egy sziglet után kifejelt labdát Sneijder bombáz a kapu bal oldalába. 1-1

Videó>>>>

Robben elesik a tizenhatoson belül, az alapvonal mellett Marquez lábában, sárgát kap, tizenegyes.

Huntellar belövi. 2-1.

Mexikó mehet haza, köszönhetően, hogy nem azt játszotta, amit az első félidőben....kár értük!

Forrás:kisalfold.hu,sportgeza.hu